0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Райдери бензинові STIGA - офіційна продукція, гарантія

Райдери бензинові STIGA - офіційна продукція, гарантія

Ідеально підійдуть для приватного використання.

Багатофункціональність, комфорт, надійність - все це садовий райдер Stiga, найпотужніший з садових тракторів.
Садові райдери STIGA призначені для супер комфортною стрижки садових і паркових ділянок, газонів на великих площах. Багато моделей можна легко переобладнати для прибирання снігу, підмітання доріжок та інших потреб. Для цього потрібно лише змінити навісне обладнання. І це плюс, адже Ви зможете використовувати райдер цілий перетворивши його в не замінного помічника.

Райдери Stiga відрізняються шарнірно-поворотним з'єднанням і розташуванням ріжучого обладнання і шарнірно-поворотним з'єднанням, що підвищує ефективність косіння в саду, парку і на газонах з «перешкодами».

Модель райдерів Stiga Villa відрізняється великою потужністю і маневреністю, що дуже важливо для садів з чагарниками і паркових зон.

Для того, щоб добитися ідеального результату, мало знати технічні характеристики. Потрібно ще знати, де купити садовий райдер Stiga в Києві (або по Україні) так, щоб і ціна радувала і була доступною і якість була на вищому рівні. Це місце - наш магазин садової техніки Stiga-Ukraine. Ми з радістю надамо Вам всю детальну інформацію про товар, так само проконсультуємо щодо введення в експлуатацію та обслуговування. Так само за потреби допоможемо із збіркою обладнання та навчанням роботи з ним.

Загляньте до нас, Ви точно залишитеся задоволені!

Немає товарів

Вгору